Foremki w tym kształcie to prawdziwy hit - przyjemność dla oka i brzucha, a dodatkowo gwarant szczęścia w jednym! Nasze wykrawacze możesz wykorzystać w trakcie świąt, ale także przy innych okazjach. Czyż słodkie podkowy nie byłyby doskonałym poczęstunkiem podczas kinderbalu? Jesteśmy przekonani, że miałyby na nie ochotę wszystkie uczestniczące w nim łasuchy! Podejmiesz wyzwanie? Tak! Czas zakasać rękawy i ruszyć w tan po pachnącej słodką przyjemnością kuchni. Wybierz wzór foremki i wykrawacza, która idealnie sprawdzi się dla realizacji Twojej piekarniczej fantazji. Do dzieła!

Nie ulega jednak wątpliwości, że podkowa jest symbolem szczęścia. Jej zadaniem było także zapewnienie domownikom zdrowia i ochrony. Kolejnym zastosowaniem naszych wykrawaczy może być ich użycie w warsztacie ceramika. Gliniana podkowa to pomysł na świetny prezent. Pamiętaj, żeby zawiesić ją nad wejściem, zawsze ramionami ku górze, podobno tylko wtedy przynosi pomyślność.

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl