W naszej ofercie znajdziesz foremki w kształcie karpia w różnych rozmiarach. Małe lub duże wykrawacze pomogą Ci w przygotowaniu iście królewskich przysmaków. Zaskocz bliskich zebranych przy wspólnym stole niecodziennymi wypiekami w kształcie karpi. Może to być alternatywa dla tych biesiadników, którzy nie przepadają za rybami – symbol pozostaje symbolem. Z czym Ci się kojarzą tradycyjne polskie święta? Oczywiście z radością, rodziną, stołem uginającym się od przysmaków. Na naszych stołach nadal rządzi król karp.

Czy wiesz, że zagościł on powszechnie w naszej kuchni dopiero w biednej, powojennej Polsce? Mimo to, nadal chętnie wyczekujemy karpia w trakcie Wigilii, bo stał się on jej prawdziwym symbolem. Czy wiesz, że tradycją jest przechowywanie łuski karpia w portfelu? Ten zabieg ma przyciągnąć prawdziwą fortunę. Możesz zadbać, by karpie wypieczone w Twojej kuchni miały mnóstwo łusek. Wyobrażamy sobie wspaniały efekt Twojej pracy w kuchni. Nie zwlekaj do ostatniej chwili i użyj foremek przed pierwszą gwiazdką. Czujesz już magię świąt?

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl