W naszym sklepie znajdziesz niezłą kolekcję wykrawaczy w kształcie aniołków – dużych i małych. „Niech Ci się przyśnią aniołki... Urwisy, wścibskie wesołki, pyzate jak pyza z dziurką, przykryte jedwabną chmurką. Niech Ci się przyśnią aniołki... Pofikaj z nimi koziołki, tylko nie szalej do rana, bo będziesz znów niewyspana!”. Prawda, że takie towarzystwo jest mile pożądane? Nie zapomnij, że znajdziesz tu i anielskie skrzydła. Takie wypieki to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonałe przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.

Z naszymi foremkami spokojnie możesz nie tylko wykonać pachnące cynamonem przysmaki, ale także pokusić się o przygotowanie unikalnych świątecznych ozdób. Wyobrażasz sobie takie radosne anielskie berbecie wykonane z masy solnej lub porcelanowej, pięknie udekorowane, na swojej choince? Lubisz otrzymywać prezenty? Prawda, że własnoręczne przygotowywanie prezentów dla innych to także niezła frajda? Możesz dołączyć wykonane aniołki również do swoich prezentów, dzięki którym zyskają prawdziwy świąteczny czar i niepowtarzalny urok. Podejmiesz wyzwanie i znajdziesz dla naszych foremek i inne zastosowanie?

Foremka ANIOŁ 12,5 cm Foremka ANIOŁ 12,5 cm
Producent: Produkt czeski
Cena: 8,99 zł
szt.
zobacz więcej

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl