Jak wiele innych pozostających w naszej ofercie foremek i wykrawaczy, także i komety mają liczne siostry. Wszystko po to, by pieczenie i zdobienie ciasteczek sprawiało Wam wiele frajdy. Wyobraź sobie słodkie, pięknie ozdobione komety na świątecznym stole lub jako ozdobę strojnej choinki. Bardzo dobra jakość naszych wykrawaczy daje gwarancję, że komety zagoszczą w Waszych domach na wiele lat i nieodłącznie będą zapowiadać okres świąteczny.

Czy wiesz, że spektakularny warkocz komety jest efektem emitowanej przez nią energii cieplnej? Kometa jest niekwestionowaną królową Bożego Narodzenia - Gwiazda Betlejemska, uznawana za kometę, zapowiada nadejście Dzieciątka i prowadzi wędrowców do niego. Symbolem powyższego jest wypatrywanie pierwszej gwiazdki w trakcie Wigilii (oczywiście, my też uwielbiamy ten moment wyczekiwania!). Podążajcie zatem razem z nami do krainy słodkiego Bożego Narodzenia, w której nie może zabraknąć domowych pierniczków.

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl