Jeżeli chcesz dekorować torty maślaną lub śmietanową masą, to przygotowaliśmy dla ciebie wspaniałą ofertę. Do wyboru masz bowiem całą gamę rękawów cukierniczych. Oferujemy zarówno małe jednorazowe foliowe worki dekoratorskie jak i profesjonalne podgumowane rękawy cukiernicze sięgające rozmiarem do 55 cm. Dodatkowo dla dekoratorów zajmujących się zawodowo ozdabianiem ciast, deserów oraz tortów mamy do zaoferowania atestowane rękawy termoodporne, do wyciskania gorącej  polewy temperatury 110˚C.

Dekorowanie ciast i tortów nie należy do prostych czynności, ale można dojść do wprawy przy regularnych treningach. Sposobów dekorowania artystycznego tortu jest nieskończenie wiele! Wszystko zależy od twojej wyobraźni, poczucia estetyki i akcesoriów, którymi dysponujesz. Jednym z nich są właśnie rękawy cukiernicze, które pomogą ci zamienić zwykły tort w prawdziwe dzieło sztuki!

Zestaw do nadziewania pączków Zestaw do nadziewania pączków
Producent: Produkt czeski
Cena: 12,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Nierdzewna szpryca do pączków + worek 45 cm Nierdzewna szpryca do pączków + worek 45 cm
Producent: Städter
Cena: 19,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Rękaw foliowy termoodporny 45 cm Rękaw foliowy termoodporny 45 cm
Producent: Produkt czeski
Cena: 2,99 zł
zobacz więcej

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl