W naszej ofercie znajdziesz sporą kolekcję wykrawaczy, która pozwoli Ci na wyczarowanie nie tylko fantastycznych wypieków, ale także na stworzenie niepowtarzalnych ozdób choinkowych. Wszyscy wiedzą, że królową świątecznej choinki jest bombka. Czy wiesz, że zwyczaj strojenia choinki sięga czasów pogańskich? Drzewka strojone były w jabłka i orzechy. Legenda głosi, że bombki wynalazł właściciel huty szkła, który nie mógł sobie pozwolić na zakup orzechów. Z czasem Kościół przyjął niektóre z niegdysiejszych ozdób i nadał im inne znaczenie. Według tradycji okrągłe ozdoby choinkowe symbolizują harmonię. Przedstawiamy Ci całą gamę wykrawaczy bombek w różnych wyszukanych kształtach i rozmiarach.

W tej kategorii foremek proponujemy Ci także płonące świece, będące symbolem Boskiej natury, przyjścia Jezusa na nasz świat, światła i spełniającej się ofiary. Świece często pojawiają się na świątecznym stole, stanowią ważny element stroików i innych ozdób. My proponujemy, by świece pojawiły się także w niecodziennej dla siebie odsłonie – chrupiących smakołyków, cieszących podniebienia zebranych przy świątecznym stole gości. Możesz stosować biały lukier, który pięknie podkreśli świąteczny charakter ozdób, a także kolorowe lukry i inne ozdoby cukiernicze – wszystko zależy od Twojej kreatywności i wyobraźni. Do dzieła: wykrój, ozdób, zjedz!

Foremka BOMBKA CHOINKOWA 13,5 cm Foremka BOMBKA CHOINKOWA 13,5 cm
Cena: 19,99 zł
zobacz więcej
Foremka kula śnieżna 8,0 cm Foremka kula śnieżna 8,0 cm
Producent: EkoForemki
Cena: 25,99 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka Bombka 10,6 cm Foremka Bombka 10,6 cm
Producent: Birkmann
Cena: 24,99 zł
zobacz więcej
Foremka Bombka 6,3 cm Foremka Bombka 6,3 cm
Producent: Birkmann
Cena: 16,99 zł
szt.
zobacz więcej

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl