Chcąc samodzielnie przygotować i ozdobić ciasto, należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria cukiernicze. Dzięki naszm produktom możliwe będzie stworzenie wypieków, które urzekną gości nie tylko smakiem, ale także wyglądem. W asortymencie posiadamy np. bawełniany rękaw cukierniczy w zestawie z końcówką do nadziewania. Korzystając z niego można przygotować pyszne muffinki, pączki i nie tylko. Dostępne są także różnego rodzaju tylki umożliwiające tworzenie elementów dekoracyjnych np. listków, podwójnych linii, gwiazdek lub napisów, idealnie pasujących na powierzchnię ciasta.

Warto zwrócić uwagę także na zestawy do wycinania dekoracji z masy cukrowej. Korzystając z nich można nadać niepowtarzalnej prezencji swoim wypiekom.

Każdy, kto przygotowuje piętrowe torty lub ciasta biszkoptowe, potrzebuje narzędzia pozwalającego na ich równe przekrojenie. W tym przypadku niezastąpiony okaże się nasz nóż strunowy, umożliwiający wykonywanie cięć na różnych wysokościach.

Warto zwrócić uwagę także na produkty, takie jak wałki pozwalające na odbijanie wzorów na powierzchni ciasta, łopatkę do zbierania masy, narzędzia do modelowania lukru, czy szablony liter oraz cyfr.

Tylka do kwiatków (8mm-8z/s) Tylka do kwiatków (8mm-8z/s)
Producent: Produkt czeski
Cena: 4,59 zł
zobacz więcej
Zestaw do nadziewania pączków Zestaw do nadziewania pączków
Producent: Produkt czeski
Cena: 12,99 zł
zobacz więcej
  • nowość

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl