Chcąc samodzielnie przygotować i ozdobić ciasto, należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria cukiernicze. Dzięki naszm produktom możliwe będzie stworzenie wypieków, które urzekną gości nie tylko smakiem, ale także wyglądem. W asortymencie posiadamy np. bawełniany rękaw cukierniczy w zestawie z końcówką do nadziewania. Korzystając z niego można przygotować pyszne muffinki, pączki i nie tylko. Dostępne są także różnego rodzaju tylki umożliwiające tworzenie elementów dekoracyjnych np. kwiatuszków, listków, cienkich i grubszych linii oraz gwiazdek lub napisów, idealnie pasujących na powierzchnię ciasta.

Warto zwrócić uwagę także na zestawy do wycinania dekoracji z masy cukrowej. Korzystając z nich można nadać niepowtarzalnej prezencji swoim wypiekom. Każdy, kto przygotowuje piętrowe torty lub ciasta biszkoptowe, potrzebuje narzędzia pozwalające na ich równe przekrojenie. W tym przypadku niezastąpiony okaże się nasz nóż strunowy, umożliwiający wykonywanie cięć na różnych wysokościach. Polecamy także produkty takie jak wałki do ciasta, pozwalające na odbijanie wzorów na powierzchni ciastek, łopatkę do zbierania masy, narzędzia do modelowania lukru, czy szablony liter oraz cyfr.

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl