"Kukuryku! Kukuryku! Kogut zbudził się w kurniku, pieje głośno i wesoło, ze snu zbudził wszystkich wkoło". Zaglądając do tej kategorii, przypominają się nam niedzielne poranki spędzane z "Telerankiem" oraz ciągłe zatargi Reksia z królem podwórka. Ciasteczka w kształcie kogutów, upieczone z pomocą naszych wykrawaczy, nie muszą jednak być wyłącznie sentymentalna podróżą do czasów dzieciństwa. Sprawdzą się bowiem podczas nadchodzących świąt i zapewnią wszystkim klimatyczne ozdoby w formie słodkich przekąsek. 

Prezentowane foremki wykorzystać można na przykład podczas przygotowywania wielkanocnych wypieków – przypominający koguta mazurek z pewnością będzie niepowtarzalną ozdobą świątecznego stołu. Wypieki w kształcie tego majestatycznego ptaka wręcza się też często jako prezent, który ma obdarowywanemu zapewnić dobrobyt i płodność. Wykorzystując nasze foremki można taki oryginalny podarunek przygotować własnoręcznie.

Foremka KOGUT 5,4 cm Foremka KOGUT 5,4 cm
Producent: EkoForemki
Cena: 3,49 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka KOGUTEK 5,0 cm Foremka KOGUTEK 5,0 cm
Producent: EkoForemki
Cena: 3,29 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka KOGUT 7,5 cm Foremka KOGUT 7,5 cm
Producent: EkoForemki
Cena: 3,59 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka KOGUCIK 4,0 cm Foremka KOGUCIK 4,0 cm
Producent: EkoForemki
Cena: 2,99 zł 3,49 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Foremka KOGUT 13 cm Foremka KOGUT 13 cm
Producent: EkoForemki
Cena: 8,99 zł
szt.
zobacz więcej

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl