Dzięki tym kształtom foremek możesz wyczarować kolekcję słodkich atrybutów, jednoznacznie kojarzących się z powitaniem Maluszka! Pięknie ozdobione kołyski, grzechotki, smoczki, śpiochy, wózki, skarpetunie i śliniaki, świetnie sprawdzą się jako wyjątkowe gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. Nic tak nie cieszy, jak własnoręcznie wykonany prezent. Obdarowany zdaje sobie doskonale sprawę, że czas, który poświęcasz na jego przygotowanie jest potwierdzeniem jego wyjątkowości, swoistym wyróżnieniem.

"Radość tu u nas wielka, niech żyje nowa obywatelka!", "Nowemu obywatelowi świata niech życie z róż się uplata!" Narodziny dziecka to okazja do świętowania - dumni rodzice, oczekujący na swoją pociechę z napięciem, a potem... wielka radość i szczęście! Uformuj zatem to szczęście z piernika i zmieniaj te doznania w słodkie degustacje. Dobra jakość naszych wykrawaczy zapewnia, że odwzorowane kształty będą idealne. 

Foremka MIŚ 5,8 cm Foremka MIŚ 5,8 cm
Cena: 3,99 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka rolki 6,5 cm Foremka rolki 6,5 cm
Cena: 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka Stopa 8,5 cm Foremka Stopa 8,5 cm
Cena: 4,29 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka Auto 7,0 cm Foremka Auto 7,0 cm
Producent: Produkt czeski
Cena: 3,99 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka GRZECHOTKA 7,5 cm Foremka GRZECHOTKA 7,5 cm
Producent: Birkmann
Cena: 16,99 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka SMOCZEK 7,5 cm Foremka SMOCZEK 7,5 cm
Cena: 15,99 zł
szt.
zobacz więcej

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl