W naszej ofercie foremek nie może zabraknąć także uroczych niewielkich kościółków. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Proponowane wzory kojarzą nam się ze starymi drewnianymi kościołami, najczęściej umiejscowionymi w mniejszych miejscowościach – takimi perełkami architektonicznymi, z pięknymi wnętrzami, niepowtarzalnymi malowidłami i kolorowymi witrażami, przez które pięknie przenikają promienie słoneczne. W tej kategorii wykrawaczy znajdziesz także krzyże – skromne i te bardziej wyrafinowane. Całość dopełnia piękna stajenka, jeden z symboli Świąt Bożego Narodzenia. Aż kusi, by umieścić ją obok pięknie przystrojonej choinki. W tej kategorii nie mogło zabraknąć również pięknych, majestatycznych przedstawień bazylik, a także finezyjnych kapliczek, które posiadają dodatkowy walor – wykrojone w środku serce lub dzwoneczek. Pamiętaj, że nasze wykrawacze są bardzo dobrej jakości i nie musisz się martwić, że odkształcą się one w trakcie użytkowania, tym samym wpływając na jakość Twoich wypieków. Solidne wykonanie i dobry materiał gwarantuje, że foremki posłużą Ci przez wiele lat. Łącząc wybrane kształty jesteś w stanie wyczarować całe świąteczne scenerie.

Foremka BAZYLIKA 5,1 cm

Foremka BAZYLIKA 5,1 cm
Foremka BAZYLIKA 5,1 cm

Foremka kościół, bazylika lub kapliczka do wykrawania ciastek, pierników lub masy solnej. Wykrawacz w kształcie kapliczki i kościoła idealnie nadają się do wycinania wzorów z mas cukierniczych oraz masy marcepanowej. Wykrawany kościółek z masy solnej lub porcelanowej będzie wspaniałą zabawą dla dzieci. f11 - 1928 Wykrawacze kościołów, kościółków i kapliczek sprawdzą się także przy wycinaniu wzorów z gliny ceramicznej. Do dzieła! Niech bazylikikościoły i kościółki z naszej oferty pobudzą Cię do stworzenia cudownych piernikowych wypieków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień

Cena: 6,99 zł
szt.

Foremka KOŚCIÓŁ 5,5 cm

Foremka KOŚCIÓŁ 5,5 cm
Foremka KOŚCIÓŁ 5,5 cm

Foremka kościół do wykrawania ciastek, pierników lub masy solnej. Wykrawacz w kształcie kościoła idealnie nadają się do wycinania wzorów z mas cukierniczych oraz masy marcepanowej. Wykrawany kościółek z masy solnej lub porcelanowej będzie wspaniałą zabawą dla dzieci. f11 - 0137 Wykrawacze kościołów i kościółków sprawdzą się także przy wycinaniu wzorów z gliny ceramicznej. Do dzieła! Niech kościoły i kościółki z naszej oferty pobudzą Cię do stworzenia cudownych piernikowych wypieków.

Dostępność: Bardzo duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień

Cena: 3,99 zł
szt.

EkoForemki - ul. Mazowiecka 4 (siedziba sklepu) | ul. Zielona 16/5 (siedziba firmy) | 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl